Wednesday , 23 January 2019 / چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷
خانه » بایگانی نویسنده: نیک پور

بایگانی نویسنده: نیک پور

روش های پرداخت اقساط بیمه ایران

بیمه گذاران می توانند به روش های زیر اقساط بیمه های عمر، بدنه، ثالث و آتش سوزی خود را پرداخت کنند: ۱-درگاه اینترنتی بانک کشاورزی ،بانک آینده و بانک توسعه تعاون: مراجعه به سایت بانک کشاورزی،بانک آینده و بانک توسعه تعاون بعنوان آسان ترین روش جهت پرداخت اقساط بیمه ایران  https://epay.iraninsurance.ir/و بعد از وارد کردن شناسه واریز ۱۷ رقمی اطلاعات ... بیشتر بخوانید »

بیمه عمر و سرمایه گذاری زندگی مان

آیا در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری مان بیمه ایران و پوششهای آن چیزی شنیده اید؟ آیا تا به حال برای تامین آینده فرزندانتان فکر کرده اید ؟ ما قصد داریم شما را با مزایا و پوششهای بیمه مان بیمه ایران و شرکت ایران معین بیشتر آشنا نماییم . بیمه مان بیمه ایران در واقع نسخه تکمیل شده بیمه ... بیشتر بخوانید »

بیمه مسئولیت حرفه ای

کلیه کارفرمایان نسبت به جبران خسارات وارده به کارکنان و کارگران که ناشی از حوادث حین کار باشد و منجر به صدمات جسمانی و جانی شود، مسئول هستند. این بیمه مسئولیت مدنی بیمه ‌گذار را در مقابل کارکنان، تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد. تمامی کارکنان شاغل در محدوده کارگاه – اعم از کارگران ایرانی و غیرایرانی- تحت پوشش این بیمه ... بیشتر بخوانید »

بیمه مسئولیت در قبال کارکنان/کارگران

کلیه کارفرمایان نسبت به جبران خسارات وارده به کارکنان و کارگران (تمامی کارکنان شاغل در محدوده کارگاه – اعم از کارگران ایرانی و غیرایرانی) که ناشی از حوادث حین کار باشد و منجر به صدمات جسمانی و جانی شود، مسئول هستند. این بیمه‌ مسئولیت مدنی بیمه‌گذار را در مقابل کارکنان، تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد. بدین معنی که چنانچه در ... بیشتر بخوانید »

معرفی بیمه شخص ثالث

یمه شخص ثالث و سرنشین اتومبیل ( بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری درقبال اشخاص ثالث) این بیمه همان بیمه مسئولیت دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی درقبال اشخاص ثالث میباشد که در سال ۱۳۴۷ قانون آن تدوین و از سال ۱۳۴۸ به صورت اجباری در سراسر کشور به اجرا در آمده است. در بیمه شخص ثالث علاوه بر ... بیشتر بخوانید »

انواع بیمه مسئولیت

مسئولیت در قبال کارکنان بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان در بخشهای ساختمانی، عمرانی و واحدهای تولیدی صنعتی و خدماتی و پیرو آن مسئولیت در قبال اشخاص ثالث بیشترین حجم بیمه نامه های صادر را شامل شده و  علت آن نیاز مبرم تمام کارفرمایان به آن می باشد. مسئولیتهای قراردادی موضوع این بیمه نامه جبران خسارات مالی و جانی ... بیشتر بخوانید »

سوالات متداول بیمه بدنه

مزایای بیمه بدنه ایران چیست؟ شما می توانید با خرید بیمه نامه بدنه، چنانچه مقصر حادثه باشید، خسارت وارده به خودروی خودرا جبران نمایید. شما می توانید حتی در صورتی که مقصر حادثه نیستید و بیمه نامه شخص ثالث طرف حادثه امکان پرداخت کل خسارت شمارا ندارد، از بیمه نامه بدنه خود برای دریافت مابقی خسارت اقدام نمایید. پوششهای اصلی ... بیشتر بخوانید »

محاسبه حق بیمه بدنه

قابل ذکر است که بابت هرکدام از پوششهای اضافی مانند بلایای طبیعی، رنگ اسید و مواد شیمیایی و میخ کشی ۵% به حق بیمه اضافه میشود. ضمناً شرکت سهامی بیمه ایران به بیمه گذارانی که بیمه شخص ثالث آنها بدون خسارت بوده و با تخفیف صادر گردیده، تخفیفات ویژه ای را اعمال خواهد نمود. • تخفیفات سال اول ۲۵ %، ... بیشتر بخوانید »

معرفی بیمه بدنه

“بیمه بدنه بیمه ای است برای جبران خسارات وارد به اتومبیل شما در مواردی چون حوادث، سرقت و آتش سوزی و …” خطرات اصلی تحت پوشش بیمه نامه بدنه عبارتند از: ۱٫ جبران خسارت وارده به بدنه اتومبیل شما در حوادث رانندگی درموارد زیر: اگر مقصرحادثه خودتان باشید مقصر نامعلوم ویا فراری باشد حوادثی که درآن خسارت وارده به اتومبیل ... بیشتر بخوانید »

سوالات متداول بیمه شخص ثالث

مدارک مورد نیاز پرونده های خسارت سرنشین چیست ؟ ۱٫ صورت جلسه اولیه پاسگاه پلیس و کروکی افسر کاردان فنی و نظریه کا رشناس رسمی دادگستری ۲٫ اصل و تصویر گواهینامه راننده در حین حادثه ۳٫ تصویر اسناد مالکیت خودرو ۴٫ برش بیمه نامه شخص ثالث مقصر حادثه ۵٫ گواهی انحصار وراثت و قیم نامه در صورت داشتن صغیر جهت ... بیشتر بخوانید »